  • VERSAFLEX-30-8-SP
VERSAFLEX-30-8-SP
advertisement
Manufacturer No:
VERSAFLEX-30-8-SP
HK JDW NO:
798-VERSAFLEX-30-8-SP
Package:
Datasheet:
VERSAFLEX-30-8-SP
Description:
SLEEVING 1.181" X 3.28' GRAY
Step5Bar-code shipping tag
VERSAFLEX-30-8-SP
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
  • Operating Temperature
    -50°C~150°C
  • Color
    Gray
  • Diameter - Inside, Non-Expanded
    1.181 (30.00mm)
  • Diameter - Inside, Expanded
    1.575 (40.00mm)