  • VGS-50W-24-A
VGS-50W-24-A
advertisement
Manufacturer No:
VGS-50W-24-A
HK JDW NO:
193-VGS-50W-24-A
Package:
Datasheet:
VGS-50W-24-A
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.2A 52W 5-Pin Box
Step5Bar-code shipping tag
VGS-50W-24-A
  • Product Weight (g)
    190
  • Line Regulation
    0.5%(Typ)
  • Load Regulation
    0.5%(Typ)