  • VGS-75W-15-A
VGS-75W-15-A
advertisement
Manufacturer No:
VGS-75W-15-A
HK JDW NO:
193-VGS-75W-15-A
Package:
Datasheet:
VGS-75W-15-A
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 5A 75W 5-Pin Box
Step5Bar-code shipping tag
VGS-75W-15-A
  • Product Weight (g)
    220
  • Pin Count
    5
  • Line Regulation
    0.5%(Typ)
  • Load Regulation
    0.5%(Typ)