  • VLF403212MT-2R2M-CA
VLF403212MT-2R2M-CA
advertisement
Manufacturer No:
VLF403212MT-2R2M-CA
HK JDW NO:
769-VLF403212MT-2R2M-CA
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 2
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
VLF403212MT-2R2M-CA
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    EOL ANNOUNCED (Last Updated: 2 months ago)
    Nonstandard
  • Weight
    47.995743mg
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Published
    2009
  • Series
    VLF-M-CA
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Last Time Buy
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    2.48A
  • Inductance
    2.2μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    65mOhm Max
  • Max DC Current
    2.05A
  • Current - Saturation
    2.05A
  • Height
    1.2mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm