VS-15AWL06FNTRR-M3
VS-15AWL06FNTRR-M3
884-VS-15AWL06FNTRR-M3
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Standard Diode Rectifier Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) 1.05V @ 15A -65°C~175°C 10μA @ 600V 2-Termination Tape & Reel (TR) TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Surface Mount