  • VSOR1603220JTF
VSOR1603220JTF
advertisement
Manufacturer No:
VSOR1603220JTF
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VSOR1603220JTF
Package:
SOIC
Datasheet:
VSOR1603220JTF
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VSOR1603220JTF
  • Package / Case
    SOIC
  • Tolerance
    5%
  • Number of Terminations
    16
  • Termination
    Gull Wing
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    22Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Terminal Pitch
    1.27mm
  • Depth
    5.99mm
  • Military Standard
    Not
  • Lead Pitch
    1.27mm
  • Number of Elements
    8
  • Length
    9.91mm
  • Width
    3.9mm