  • VZH221M1ETR-0810
VZH221M1ETR-0810
advertisement
Manufacturer No:
VZH221M1ETR-0810
Manufacturer:
Lelon Electronics
HK JDW NO:
3891-VZH221M1ETR-0810
Package:
Aluminum
Datasheet:
Description:
220μF Capacitor 20% 450mA Aluminum
Quantity:
In Stock : 1774
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
VZH221M1ETR-0810
  • Package / Case
    Aluminum
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Ripple Current
    450mA
  • Life (Hours)
    5000 hours
  • Dissipation Factor
    0.16 %
  • Current - Leakage
    3μA
  • Height
    10.4mm
  • Length
    10.3mm