  • W28-XQ1A-13
W28-XQ1A-13
advertisement
Manufacturer No:
W28-XQ1A-13
Manufacturer:
TE Connectivity Ltd
HK JDW NO:
797-W28-XQ1A-13
Package:
Datasheet:
Description:
CIR BRKR THRM 13A 250VAC 32VDC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
W28-XQ1A-13
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Published
    2008
  • Series
    W28
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    32V
  • Current Rating (Amps)
    13A
  • Voltage - Rated AC
    250V