  • W2L1ZC474MAT1A\4K
W2L1ZC474MAT1A\4K
advertisement
Manufacturer No:
W2L1ZC474MAT1A\4K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-W2L1ZC474MAT1A\4K
Package:
Datasheet:
Description:
470nF Ceramic Capacitor 20%
Step5Bar-code shipping tag
W2L1ZC474MAT1A\4K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    470nF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • Height
    950μm
  • Length
    2.03mm
  • Width
    1.27mm