  • WB-USB-24HP-A
WB-USB-24HP-A
advertisement
Manufacturer No:
WB-USB-24HP-A
Manufacturer:
Datawave LLC
HK JDW NO:
203-WB-USB-24HP-A
Package:
Datasheet:
WB-USB-24HP-A
Description:
2.4GHz USB 802.15.4 115.2kbps
Quantity:
In Stock : 1
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
WB-USB-24HP-A
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Supply
    7V~30V
  • Frequency
    2.4GHz
  • Function
    Transceiver
  • Interface
    USB
  • Power - Output
    63mW