  • WBA1812D102PT-G-HF
WBA1812D102PT-G-HF
advertisement
Manufacturer No:
WBA1812D102PT-G-HF
Manufacturer:
DDY
HK JDW NO:
468-WBA1812D102PT-G-HF
Package:
Datasheet:
Description:
1kΩ@100MHz -40℃~+125℃ 0.18Ω 50V 2 800mA 1812 Common Mode Filters ROHS