  • WBA1812D121PT-J-HF
WBA1812D121PT-J-HF
advertisement
Manufacturer No:
WBA1812D121PT-J-HF
HK JDW NO:
468-WBA1812D121PT-J-HF
Description:
120Ω@100MHz -40℃~+125℃ 0.1Ω 50V 2 3A 1812 Common Mode Filters ROHS