  • WBA1812D201PT-G-HF
WBA1812D201PT-G-HF
advertisement
Manufacturer No:
WBA1812D201PT-G-HF
HK JDW NO:
468-WBA1812D201PT-G-HF
Description:
200Ω@100MHz -40℃~+125℃ 0.1Ω 50V 2 1.5A 1812 Common Mode Filters ROHS