  • WBA1812D601PT-J-HF
WBA1812D601PT-J-HF
advertisement
Manufacturer No:
WBA1812D601PT-J-HF
HK JDW NO:
468-WBA1812D601PT-J-HF
Description:
600Ω@100MHz -40℃~+125℃ 0.12Ω 50V 2 1A 1812 Common Mode Filters ROHS