  • WGR101M1VF14VUF
WGR101M1VF14VUF
advertisement
Manufacturer No:
WGR101M1VF14VUF
Manufacturer:
Jamicon
HK JDW NO:
3789-WGR101M1VF14VUF
Package:
100
Datasheet:
Description:
100μF Capacitor 20% 390mA 100
Step5Bar-code shipping tag
WGR101M1VF14VUF
  • Package / Case
    100
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    100μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    311mOhm
  • Ripple Current
    390mA