  • WLS15XWR0920DSQP
WLS15XWR0920DSQP
advertisement
Manufacturer No:
WLS15XWR0920DSQP
HK JDW NO:
124-WLS15XWR0920DSQP
Quantity:
In Stock : 3095
Step5Bar-code shipping tag
WLS15XWR0920DSQP
  • Series
    WLS15
  • Size / Dimension
    920.00mm Lx30.60mm W
  • Feature
    IP66, IP67
  • Color
    Red, White
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • CCT (K)
    5000K
  • Current - Max
    1.44mA
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    1050lm Red 330lm White
  • Light Emitting Surface (LES)
    846.40mm L x 24.20mm W
  • Wavelength
    625nm Red
  • Height
    15.50mm