  • WLS28-2XW145DSQ
WLS28-2XW145DSQ
advertisement
Manufacturer No:
WLS28-2XW145DSQ
HK JDW NO:
124-WLS28-2XW145DSQ
Description:
WLS28-2 Work Light Strip; Diffuse Window; Length: 145 mm ; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP67/IP69K ; Color: White ; Euro 4-pin Quick-Disconnect
Step5Bar-code shipping tag
WLS28-2XW145DSQ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    WLS28-2
  • Size / Dimension
    334.00mm Lx28.00mm W
  • Feature
    IP65, IP67, IP69K
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED Module
  • Color
    White, Cool
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Current - Test
    150mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    111 lm/W
  • CCT (K)
    6500K
  • CRI (Color Rendering Index)
    85 (Typ)
  • Current - Max
    400mA
  • Lens Type
    Flat
  • Temperature - Test
    25°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    400lm
  • Height
    20.90mm