  • WR11-U900-DE1-SE
WR11-U900-DE1-SE
advertisement
Manufacturer No:
WR11-U900-DE1-SE
Manufacturer:
Digi
HK JDW NO:
249-WR11-U900-DE1-SE
Package:
Datasheet:
WR11-U900-DE1-SE
Description:
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WR11-U900-DE1-SE
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Published
    2015
  • Series
    Transport®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Frequency
    850MHz 900MHz 1.7GHz 1.8GHz 1.9GHz 2.1GHz