  • WSBS8518L1000JT60
WSBS8518L1000JT60
advertisement
Manufacturer No:
WSBS8518L1000JT60
HK JDW NO:
873-WSBS8518L1000JT60
Package:
Datasheet:
WSBS8518L1000JT60
Description:
WSBS8518-60.000100 5% TRAY PACK
Step5Bar-code shipping tag
WSBS8518L1000JT60
  • Mounting Type
    Shunt Fixture, 60mm Pitch
  • Operating Temperature
    -65°C~170°C
  • Packaging
    Tray
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±175ppm/°C
  • Type
    Shunt, Battery
  • Resistance
    100μOhms
  • Composition
    Metal Element
  • Power (Watts)
    36W