  • WSC25151K370FEK
WSC25151K370FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC25151K370FEK
HK JDW NO:
866-WSC25151K370FEK
Datasheet:
WSC25151K370FEK
Description:
Wirewound, 1.37kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25151K370FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.37kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W