  • WSC2515383R0DEA
WSC2515383R0DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC2515383R0DEA
HK JDW NO:
866-WSC2515383R0DEA
Description:
Wirewound, 383Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC2515383R0DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    383Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W