  • WSC452712R80FEK
WSC452712R80FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC452712R80FEK
HK JDW NO:
866-WSC452712R80FEK
Description:
Wirewound, 12.8Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC452712R80FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    12.8Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W