  • WSF2012121R0FKEA
WSF2012121R0FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF2012121R0FKEA
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-WSF2012121R0FKEA
Step5Bar-code shipping tag
WSF2012121R0FKEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    121Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED PLASTIC, 13 INCH
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.5W
  • Rated Temperature
    70°C