  • WSF251572R00FHEK
WSF251572R00FHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF251572R00FHEK
HK JDW NO:
866-WSF251572R00FHEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF251572R00FHEK
    2515
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    72Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W