  • WSF251580R60FHEA
WSF251580R60FHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF251580R60FHEA
HK JDW NO:
866-WSF251580R60FHEA
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 80.6Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251580R60FHEA
    2515
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    80.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W