  • WSF251591R00JKEK
WSF251591R00JKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF251591R00JKEK
HK JDW NO:
866-WSF251591R00JKEK
Description:
Metal Film, 91Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251591R00JKEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    91Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W