  • WSF452730R90DKEK
WSF452730R90DKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452730R90DKEK
HK JDW NO:
866-WSF452730R90DKEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF452730R90DKEK
  • Resistance
    30.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C