  • WSF45277K870FHEB
WSF45277K870FHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF45277K870FHEB
HK JDW NO:
866-WSF45277K870FHEB
Description:
Metal Film, 7.87kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45277K870FHEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W