  • WSN251536R00DEA
WSN251536R00DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN251536R00DEA
HK JDW NO:
866-WSN251536R00DEA
Description:
Wirewound, 36Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251536R00DEA
    2515
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    36Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W