  • WSN69271R070FEA
WSN69271R070FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN69271R070FEA
HK JDW NO:
866-WSN69271R070FEA
Step5Bar-code shipping tag
WSN69271R070FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.07Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W