  • WSU135-0880-R13
WSU135-0880-R13
advertisement
Manufacturer No:
WSU135-0880-R13
HK JDW NO:
814-WSU135-0880-R13
Package:
Datasheet:
WSU135-0880-R13
Description:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 12W
Step5Bar-code shipping tag
WSU135-0880-R13
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Size / Dimension
    2.80Lx1.69W x 1.18 H 71.0mmx42.8mmx30.0mm
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    12W
  • Polarization
    Negative Center
  • Current - Output (Max)
    880mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Output Power
    11.88W
  • Voltage - Output
    13.5V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    100mW Max