  • X40034S14I-C
X40034S14I-C
advertisement
Manufacturer No:
X40034S14I-C
HK JDW NO:
391-X40034S14I-C
Datasheet:
X40034S14I-C
Description:
3V 14 Terminals 14-Pin Voltage supervisor 3 Channels 400kHz
Quantity:
In Stock : 2991
Step5Bar-code shipping tag
X40034S14I-C
    SOIC
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2005
  • JESD-609 Code
    e0
  • Number of Terminations
    14
  • Type
    Multi-Voltage Supervisor
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Additional Feature
    WATCHDOG TIMER, POWER ON RESET, MANUAL RESET
  • Supply Voltage
    3V
  • Terminal Pitch
    1.27mm
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Frequency
    400kHz
  • Pin Count
    14
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G14
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Temperature Grade
    INDUSTRIAL
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.7V
  • Number of Channels
    3
  • Reset
    Active High
  • Voltage - Threshold
    4.6V
  • Number of Voltages Monitored
    3
  • Length
    8.65mm
  • Height Seated (Max)
    1.75mm