  • X5169S8I-4.5A
X5169S8I-4.5A
advertisement
Manufacturer No:
X5169S8I-4.5A
HK JDW NO:
391-X5169S8I-4.5A
Package:
SOIC
Datasheet:
Description:
5V 8 Terminals 8-Pin Voltage supervisor 1 Channels 2MHz
Quantity:
In Stock : 17736
Step5Bar-code shipping tag
X5169S8I-4.5A
    Select All
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    4.5V
  • Number of Channels
    1
  • Memory Size
    2kB
  • Reset
    Active High
  • Voltage - Threshold
    4.63V
  • Number of Voltages Monitored
    1
  • Reset Timeout
    100 ms
  • Length
    4.9mm
  • Width
    3.9mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SOIC
  • Packaging
    Bulk
  • JESD-609 Code
    e0
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Terminal Position
    DUAL
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Number of Functions
  • Supply Voltage
    5V
  • Frequency
    2MHz
  • Pin Count
    8
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G8
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V