  • XAL7030-152MEB
XAL7030-152MEB
advertisement
Manufacturer No:
XAL7030-152MEB
HK JDW NO:
3194-XAL7030-152MEB
Package:
Datasheet:
XAL7030-152MEB
Step5Bar-code shipping tag
XAL7030-152MEB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 21 hours ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e2
  • Number of Terminations
    2
  • Termination
  • Terminal Finish
    Tin/Silver (Sn96.5Ag3.5)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Construction
    Chip
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    1.5 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    15A
  • Frequency - Self Resonant
    51MHz
  • Case/Size Code
    3030
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    8.36mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    1.5 µH
  • Height
    3.1mm
  • Length
    8mm
  • Width
    8mm