  • XC6119C46ANR-G
XC6119C46ANR-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6119C46ANR-G
HK JDW NO:
817-XC6119C46ANR-G
Package:
SC-82
Datasheet:
XC6119C46ANR-G
Description:
1V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 11025
Step5Bar-code shipping tag
XC6119C46ANR-G
  • Package / Case
    SC-82
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    2011
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    DETECT VOLTAGE IS 4.6 VOLT
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Supply Voltage
    1V
  • Output
    Push-Pull, Totem Pole
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Power Supplies
    0.7/6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.7V
  • Voltage - Threshold
    4.6V
  • Number of Voltages Monitored
  • Reset Timeout
    Adjustable/Selectable
  • Supply Current-Max (Isup)
    0.0022mA
  • Threshold Voltage
    +4.6V
  • Length
    2mm