  • XC6119C50A7R-G
XC6119C50A7R-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6119C50A7R-G
HK JDW NO:
817-XC6119C50A7R-G
Datasheet:
XC6119C50A7R-G
Description:
1V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 10159
Step5Bar-code shipping tag
XC6119C50A7R-G
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • JESD-609 Code
    e4
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    DETECT VOLTAGE IS 5 VOLT
  • Supply Voltage
    1V
  • Terminal Pitch
    0.55mm
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.7V
  • Voltage - Threshold
    5V
  • Supply Current-Max (Isup)
    0.0022mA
  • Threshold Voltage
    +5.0V
  • Width
    0.9mm