  • XC6129C25D7R-G
XC6129C25D7R-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6129C25D7R-G
Manufacturer:
Torex Semiconductor Ltd
HK JDW NO:
817-XC6129C25D7R-G
Package:
Datasheet:
XC6129C25D7R-G
Description:
2V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 9200
Step5Bar-code shipping tag
XC6129C25D7R-G
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Additional Feature
    DETECT VOLTAGE IS 2.5V
  • HTS Code
  • Technology
    CMOS
  • Terminal Position
    DUAL
  • Terminal Form
    NO LEAD
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    260
  • Number of Functions
    1
  • Supply Voltage
    2V
  • Terminal Pitch
    0.55mm
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    10
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-N4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Temperature Grade
    INDUSTRIAL
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.3V
  • Number of Channels
    1
  • Analog IC - Other Type
    POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT
  • Adjustable Threshold
    NO
  • Length
    1.2mm
  • Height Seated (Max)
    0.4mm
  • Width
    0.9mm