  • XC6129C33G9R-G
XC6129C33G9R-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6129C33G9R-G
HK JDW NO:
817-XC6129C33G9R-G
Package:
Datasheet:
XC6129C33G9R-G
Description:
4V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 17330
Step5Bar-code shipping tag
XC6129C33G9R-G
  • Terminal Form
    NO LEAD
  • Supply Voltage
    4V
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • JESD-30 Code
    S-PDSO-N4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.3V
    NO
  • Supply Current-Max (Isup)
    0.00131mA
  • Threshold Voltage
    +3.3
  • Length
    1mm
  • Height Seated (Max)
    0.33mm
  • Width
    1mm