  • XC6132N16DER-G
XC6132N16DER-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6132N16DER-G
HK JDW NO:
817-XC6132N16DER-G
Package:
Datasheet:
XC6132N16DER-G
Description:
2V 6 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 12332
Step5Bar-code shipping tag
XC6132N16DER-G
  • Additional Feature
    DETECT VOLTAGE IS 1.6V
  • Supply Voltage
    2V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.6V
  • Number of Channels
    1
  • Analog IC - Other Type
    POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT
  • Height Seated (Max)
    0.6mm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.8mm