  • XC9265B29BMR-G
XC9265B29BMR-G
advertisement
Manufacturer No:
XC9265B29BMR-G
HK JDW NO:
817-XC9265B29BMR-G
Package:
Datasheet:
XC9265B29BMR-G
Quantity:
In Stock : 11887
Step5Bar-code shipping tag
XC9265B29BMR-G
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Output Voltage
    2.95V
  • Input Voltage-Nom
    3.6V
  • Input Voltage (Min)
    2V
  • Input Voltage (Max)
    6V
  • Height Seated (Max)
    1.3mm
  • Length
    2.9mm
  • Width
    1.6mm