  • XC9282B31E0R-G
XC9282B31E0R-G
advertisement
Manufacturer No:
XC9282B31E0R-G
HK JDW NO:
817-XC9282B31E0R-G
Datasheet:
XC9282B31E0R-G
Description:
2.5V DC DC Voltage Regulator 1 Outputs 6MHz Tape & Reel (TR) 600mA 5-XFBGA, WLBGA
Quantity:
In Stock : 3483
Step5Bar-code shipping tag
XC9282B31E0R-G
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C TA
  • Series
    XC9282
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Voltage - Input (Min)
    2.5V
  • Current - Output
    600mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.1V
  • Frequency - Switching
    6MHz