  • XLF224-1024-FB374-I40
XLF224-1024-FB374-I40
advertisement
Manufacturer No:
XLF224-1024-FB374-I40
HK JDW NO:
896-XLF224-1024-FB374-I40
Package:
374-LFBGA
Description:
2MB 2M x 8 FLASH XCore 32-Bit 24-Core Microcontroller XLF Series 374 Pin 374-LFBGA
Quantity:
In Stock : 15253
Step5Bar-code shipping tag
XLF224-1024-FB374-I40
  • Package / Case
    374-LFBGA
  • Number of Pins
    374
  • Supplier Device Package
    374-FBGA (18x18)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Memory Size
    2MB
  • Number of I/O
    176
  • Speed
    4000MIPS
  • RAM Size
    1M x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    0.95V~3.6V