  • XO57CTEHNA40M
XO57CTEHNA40M
advertisement
Manufacturer No:
XO57CTEHNA40M
HK JDW NO:
866-XO57CTEHNA40M
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
XO57CTEHNA40M
Description:
XO57CTEHNA40M datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
XO57CTEHNA40M
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Depth
    5mm
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Load Capacitance
    50pF
  • Length
    7mm