  • XRCGB40M000F4M02R0
XRCGB40M000F4M02R0
advertisement
Manufacturer No:
XRCGB40M000F4M02R0
HK JDW NO:
535-XRCGB40M000F4M02R0
Description:
Quantity:
In Stock : 383
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
XRCGB40M000F4M02R0
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±40ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohms
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    ±45ppm
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm