  • XRCGE20M000F3A1BR0
XRCGE20M000F3A1BR0
advertisement
Manufacturer No:
XRCGE20M000F3A1BR0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-XRCGE20M000F3A1BR0
Package:
Description:
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±45ppm (Stability) 8pF 150Ohm Automotive 4-Pin SMD T/R