  • XT3620H20M
XT3620H20M
advertisement
Manufacturer No:
XT3620H20M
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-XT3620H20M
Package:
Datasheet:
XT3620H20M
Description:
Crystal 20MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 25Ohm 2-Pin SMD T/R