  • XT9M20HRR4M
XT9M20HRR4M
advertisement
Manufacturer No:
XT9M20HRR4M
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-XT9M20HRR4M
Package:
Datasheet:
XT9M20HRR4M
Description:
Crystal 4MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 150Ohm 2-Pin SMD T/R