  • Y119310K0000B
Y119310K0000B
advertisement
Manufacturer No:
Y119310K0000B
Manufacturer:
Vishay Precision Group
HK JDW NO:
4833-Y119310K0000B
Package:
DIP
Step5Bar-code shipping tag
Y119310K0000B
  • Package / Case
    DIP
  • Published
    2010
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    5 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Composition
    Metal Foil
  • Power Rating
    100mW