  • Y163010K0000D9R
Y163010K0000D9R
advertisement
Manufacturer No:
Y163010K0000D9R
HK JDW NO:
890-Y163010K0000D9R
Package:
1206 (3216 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
Y163010K0000D9R
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Supplier Device Package
    1206
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    VFCP
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.062W 3.20mmx1.57mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Feature
    Non-Inductive
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    10kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm