  • YB01WKW01-12-FB
YB01WKW01-12-FB
advertisement
Manufacturer No:
YB01WKW01-12-FB
HK JDW NO:
558-YB01WKW01-12-FB
Package:
Datasheet:
YB01WKW01-12-FB
Description:
INDICATOR PB 12V ILL SQ GRN CAP
Step5Bar-code shipping tag
YB01WKW01-12-FB
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2012
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Quick Connect
  • Type
    Incandescent
  • Color
    Black
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.63 (16.00mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    20mA
  • Lens Style
    Square with Flat Top
  • Illumination Type
    Illuminated
  • Lens Size
    15.00mm